تنها Alone 2020

تنها , نویسنده ای را دنبال می کند که به دنبال صلح و خلوت در حومه شهر است تا از فاجعه بهبود یابد و کتاب خود را به پایان برساند. ...

دانلود فیلم Alone 2020 با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم خارجی تنها زیرنویس فارسی چسبیده

لینک های دانلود با کیفیت HD قرار گرفت | نسخه سانسور شده

توضیحات کلی درباره فیلم :

یک اثر هیجانی و متفاوت که محصول سال 2020 آمریکا می باشد وبه کارگردانی Vladislav Khesin و فیلم نامه نویسی Samuel Bandeira ساخته شده است این فیلم علارقم کلیشه ای بودن به طور کلی آمار قابل قبولی داشته است و دنبال کنندگان ویژه خود را داشته است که با ان که داستان آن کمی تکراری است اما بازهم موفق شده است دوران نسبتا خوبی را پشت سر بگذارد اگرچه نقدهای منفی زیادی داشت اما در نظر عموم مردم اثری مناسب برای سرگرمی و تجربه یک هیجان خاص می باشد.

مسلما خیلی ها هوادار فیلم های هیجانی می باشند که امروه معمولا فیلم ها با روندی کند آغاز می شوند و شاید چیزی به نام هیجان را خیلی کم در ان ها تجربه کنید اما اثری که کلا برای این کلمه ساخته شده اند قطعا میتوانند شمارا راضی نگه دارند و هیجانی که میخواهید را به شما انتقال خواهد کرد.

دانلود فیلم Alone 2020 با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم Alone 2020 با زیرنویس فارسی

این فیلم درباره یک زن بیوه می باشد که به تازگی همسر خودش را از دست داده است وی در تنهایی زندگی می کند و به طور عجیبی هدف یک قاتل ترسناک شده است وی برای فرار از دست او به یک جنگل متروکه فرار می کند جنگلی که بسیار خطرناک و ترسناک می باشد حال این زن برای نجات جانش با چالش های بسیاری روبرو می شود چالش هایی که هر کدام از ان ها جان اورا به خطر می اندازد و مشکل ساز هستند.

*****************

دانلود فیلم تنها با زیرنویس فارسی

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

دانلود با کیفیت 480p ( کلیک نمایید )

دانلود با کیفیت 720p ( کلیک نمایید )

دانلود با کیفیت 1080p ( کلیک نمایید )

دانلود با کیفیت 1080p HQ ( کلیک نمایید )

پخش آنلاین فیلم

_-_-_-_-_-_

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *