همیشه Always 1989

همیشه , داستان فیلم درباره یک دو خلبان می باشد یکی فوت کرده اما روحش برای راهنمایی خلبان جدیدتر هنوز در دنیا وجود دارد چرا که خلبان جدید تر عاشق یک زن می شود اما به دنبال راهی برای گفتن احساسات خود است ...

دانلود فیلم همیشه با دوبله فارسی

دانلود فیلم خارجی Always 1989 با دوبله فارسی و لینک مستقیم

(پخش از شبکه نمایش سیما)

 

 

توضیحات تکمیلی فیلم :

ایام نوروز کلی فیلم سینمایی اگر حالت طبیعی شبکه های سیما را در نظر بگیریم معمولا حداقل ماهی یک بار یک عنوان متفاوت را با دوبله فارسی پخش می کنند اما ایام نوروز ما معمولا فیلم هایی که زیادی که قبلا پخش نشده اند در شبکه های سیما شاهد هستید به خصوص شبکه نمایش که این روز ها پر کار تر از همیشه ظاهر شده است و دست به دوبله عناوین جدید و قدیم زده است.

always یک رمان جذاب در فضایی فانتزی محصول سال 1989 آمریکا که به کارگردانی و تهیه کنندگی Steven Spielberg و نویسندگی Jerry Belson ساخته شده است , این سینمایی که از ساخته های برتر اواخر ده هشتاد میلادی محصوب می شود یک موفقیت قابل ستایش در صنعت سینما بود.

در این دوران سخت دیدن چنین آثار مسلما میتواند به خانواده ها کمک کند تا کمی سرگرمی داشته باشند و آرام شوند , شبکه نمایش این فیلم را روز گذشته با عنوان همیشه پخش کرد و استقبال قابل قبولی از آن نیز شد.

دانلود فیلم خارجی always 1989 با دوبله فارسی

دانلود فیلم خارجی always 1989 با دوبله فارسی

این سینمایی که داستانی جالب دارد و نکته قوت آن استفاده از یک اتفاق ماورایی می باشد که سایر حوادث رخ داده را در فیلم به چالش می کند خلبانی که مرده است اما روحش یک خلبان دیگر را راهنمایی می کند آن هم در یک رابطه سخت با زنی که دوستش دارد , در این ساخته کمی از هم از طنز نیز استفاده شده است.

*************************************************************

دانلود فیلم همیشه با دوبله فارسی

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

دانلود با کیفیت 480p

دانلود با کیفیت 720p

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *