شاخ ها Antlers 2021

فیلم شاخ ها Antlers 2021 در یکی از شهر های دور افتاده ی ایالت اورگان، یک معلم راهنمایی به همراه برادر کلانترش درگیر یک دانش آموز عجیب و غریب شده اند که راز های تاریکی را مخفی کرده است. این ماجرا آن ها را به یک موجود افسانه ای می رساند که...

فیلم شاخ ها Antlers 2021 ساخت سال 2021 و محصول مشترک کشورهای آمریکا ، مکزیک ، کانادا که به زبان انگلیسی ساخته و پخش شده است.کارگردانی این عنوان برعهده اسکات کوپر بوده است و نویسندگی فیلمنامه هم برعهده سی. هنری شایسون، نیک آنتوسکا و کوپر بوده است.بازیگران این اثر هم کری راسل، جسی پلمونس، جرمی تی توماس، گراهام گرین، اسکات هیز، روری کاکران، ایمی مدیگان و کودی دیویس هستند.فیلمنامه از داستان کوتاه آنتوساکا “پسر آرام” که در مجله گرنیکا در ژانویه 2019 منتشر شده بود اقتباس شده است.فیلمبرداری در بریتیش کلمبیا در اکتبر و نوامبر 2018 انجام شد.پس از اینکه دو بار از تاریخ اکران در آپریل 2020 به دلیل همه گیری ویروس کرونا به تعویق افتاد ، این فیلم برای اولین بار در Beyond Fest در 11 اکتبر 2021 به نمایش درآمد و در 29 اکتبر 2021 توسط Searchlight Pictures در آمریکا اکران شد. این فیلم نقدهای متفاوتی از سوی منتقدان دریافت کرد، آنها فیلمبرداری، بازیگری و عناصر ترسناک را تحسین کردند.

در تاریخ پنجم دی ماه 1401 ، نسخه جدیدی از این ساخته ، جهت دانلود رایگان و مستقیم از رسانه هیوامووی به همراه زیرنویس فارسی چسبیده ، قرار گرفت .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *