دانلود فیلم افسانه دورگاماتی Durgamati: The Myth
شب
روز

Durgamati: The Myth 2020

از 1 رای
دوبله فارسی
بازبینی شده
زبان : فارسی
کارگردان : Ashok G.
سال ساخت : 2020
زمان :2 ساعت و 35دقیقه
رده بندی سنی : وارد نشده
خلاصه داستان :

فیلم افسانه دورگاماتی . در تمامی کشور ها دولت فاسد وجود دارد در هند نیز گروهی از دولتی های فاسد قصد بد نام کردن یکی از وزیران کار درست و خوش کار را به گونه ای دارند بنابراین منشی وی را در خانه ای عجیب زندانی می کنند تا اورا مجبور به انجام کاری کنند اما ...

بخش دانلود
1 دانلود فیلم Durgamati: The Myth 2020
0 ترافیک مصرفی تمام بها
تریلر و گالری تصاویر
دانلود فیلم افسانه دورگاماتی Durgamati: The Myth
نقد و توضیحات بیشتر درباره اثر

فیلم Durgamati: The Myth . اثری متفاوت و ترسناک اینبار از سینمای هند که به ندرت شاهد ساخت آثار ترسناک از آن می باشیم با این وجود این فیلم توانسته است به خوبی مورد محبوبیت قرار بگیرد و نشان داده است که سینمای هند میتواند جز فیلم اکشن و جنگی در سایر ژانر ها تا حدودی موفق باشد اگرچه ظاهرا منتقدین چندان به این سینمایی آسان نگرفته اند و نمرات پایینی به آن نسبت داده اند اما باید در نظر گرفت که به طور کلی در تمامی کشور ها فیلم های ترسناک به سخت نمرات قبولی را کسب کرده اند و حتی برخی ها بر این باورند که این گونه آثار با نمرات 4 یا پایین تر حتی میتوانند قابل قبول باشند.

این فیلم هیجانی را میتوانید هم اکنون با دوبله فارسی حرفه ای از وبسایت هیوا مووی دانلود نمایید و از دیدن آن در کنار خانواده نهایت لذت را ببرید و اوقات هیجان انگیز بسیار خوبی را تجربه نمایید.

نظرات و نقدها 0
دانلود فیلم با لینک مستقیم – هیوا مووی
شب
روز