جکسی Jexi

فیلم جکسی Jexi 2019 درباره مردی به نام فیل است که تنها دوست او تلفن همراهش است ، او با کمک هوش مصنوعی تلفنش به نام جکسی ، زندگی خود را تغییر میدهد و ...

معرفی فیلم جکسی Jexi

فیلم جکسی Jexi ساخت سال 2019 است. کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه این عنوان را جاون لوکاس و اسکات مور انجام داده است و بازیگران هم آدام دیوین، الکساندرا شیپ، رز برن، ران فونچ، چارلین یی، مایکل پنا، واندا سایکس، کید کودی، جاستین هارتلی، گاوین روت، بلیک گراندر، ریچارد هاردر، ری راینهارت، دیانا جکسون، آرون ویلتون، کنی لورنزتی، ای.جی. کیرش، سی جی استوارت هستند . این فیلم برای اولین بار در تاریخ 11 اکتبر 2019 نمایش داده شد. جاون لوکاس و اسکات مور اکثر اوقات با هم و به کمک یکدیگر فیلمی را میسازند ، از آثار مشترک آنها میتوان از مادر بد مادر ، کریسمس مادران بد ، جشن کریسمس اداری ، مخلوط شناسی ، زمان بسته شدن ، آخرین تماس ، بروس و مایا ، لیو و جیم ، دامنیک و کیسی ، خماری و کاغذ پرنده ، نام برد .

در گروه هنرمندان میشود به آدام دیوین اشاره کرد ، او متولد شهر واترلو در یوا در سال 1983 میلادی است و آثاری مانند بلا ، آوازخوان حرفه ای ، خارج از قانون ، تخم مرغ های سبز و ژامبون ، مادری که مرا دوست دارد ، جمستون های درستکار ، برادران فریک و خانواده مدرن دارد . همچنین از صدای رز برن هم استفاده شده است که او هم عناوین زیادی را بازی کرده است مانند خانم آمریکا ، پیتر خرگوش 2 فراری ، مقاومت ناپذیر ، جاسوس ، همسایه ها و موذی .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *