Lowdown Dirty Criminals

فیلم جنایتکاران خبیث حقیر Lowdown Dirty Criminals 2020 درباره دو مرد و دوست جوان است که برای رسیدن به زندگی بهتر و راحت تر دست به هر کاری می زنند ، اما به افراد و مشکلات زیادی برخورد می کنند و ...

فیلم جنایتکاران خبیث حقیر Lowdown Dirty Criminals ساخت سال 2020 است. کارگردانی این عنوان را پاول مورفی انجام داده است و نویسندگی فیلمنامه هم با دیوید برچین اسمیت بوده است و بازیگران هم ساموئل آستین، فرانسیس بیگز، ربکا گیبنی، تیم گوردون و کوهن هالووی هستند . این فیلم برای اولین بار در تاریخ 20 آگوست 2020 نمایش داده شد.

پاول مورفی در کنار کارگردانی این اثر ، تهیه کنندگی را هم برعهده داشته است و اهالی سینما او را برای همکاری در تولیدات عنوان هایی مانند کینگ کونگ ، ارباب حلقه ها ، بیگانه: پیمان به عنوان فیلمبردار و کارهای الکترونیکی میشناسند.همچنین ساخت آثاری مانند پرندگان عاشق و زن خانه دار آمریکایی هم انجام داده است.برای تولید هم استودیو آوالون که تجربه زیادی در این کار دارد مانند فیلم ایکس 2022 و بلید رانر 2049 و موتورهای میرا 2018 و شبح درون پوسته 2017 و سریال آقای کورمن که در سال 2021 توسط شبکه اپل تی وی پلاس پخش شد و کمپانی لودان کمک کرده اند.

 

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *