Never Hike in the Snow

فیلم هرگز در زمستان به پیاده روی نرو Never Hike in the Snow 2020 درباره مردی به نام مارک هیل است که در دریاچه کریستال زندگی میکند ، او یک روز سرد زمستانی به پیاده روی میرود ولی هیچ وقت به خانه برنمیگردد و ...

فیلم هرگز در زمستان به پیاده روی نرو Never Hike in the Snow ساخت سال 2020 است. کارگردانی این عنوان را وینسنت دیسانتی انجام داده است و نویسندگی فیلمنامه هم با وینسنت دیسانتی بوده است و بازیگران هم وینسنت دیسانتی، تام متیوز، وینسنت گواستافرو، برایان فارست و آنا کمپبل هستند . این فیلم برای اولین بار در تاریخ 13 اکتبر 2020 نمایش داده شد.

وینسنت دیسانتی در کنار کارگردانی این عنوان ، در آن بازی هم کرده است ، او نویسنده و بازیگر ، تهیه کننده و دستیار تولید هم بوده است به طور مثال در عنوان جودی که در سال 2021 ساخته شده است ، او هم تهیه کننده بوده است و هم در آن ایفای نقش کرده است.هنرمند دیگر تام متیوز است که متولد سال 1958 است که فعالیت زیادی در صنعت سینما دارد ، مانند تابستان نهایی که در سال 2022 فیلمبرداری شده است.وینسنت گواستافرو هم که بیش از 35 سال از زمان فعالیتش در این حوزه میگذرد و تا الان 4 جایزه بین المللی دریافت کرده است ، بازیگر دیگر این اثر است که برای سری دوم همین عنوان که در حال ساخت است ، انتخاب شده است.محل فیلمبرداری در کالیفرنیا بوده است.

 

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *