عملیات مینسمیت Operation Mincemeat 2022

فیلم عملیات مینسمیت Operation Mincemeat 2022 درباره جنگ جهانی دوم و در سال 1943 میلادی است ، زمانی که متحدین به برای حمله به نازی ها به مشکل میخورند ، دو افسر اطلاعاتی با استفاده از اطلاعات اجساد و اوراق جعلی ، میخواهند آلمانی ها را فریب بدهند و ...

معرفی فیلم عملیات مینسمیت Operation Mincemeat 2022

فیلم عملیات مینسمیت Operation Mincemeat ساخت سال 2022 است. کارگردانی این عنوان را جان مدن انجام داده است و نویسندگی فیلمنامه هم با میشل اشفورد که داستان را از روی کتابی به همین نام به قلم بن مکینتاایر بود ،نوشته است و بازیگران هم روفوس رایت، متیو مک فادین، روبی بنتال، شارلوت هامبلین، کالین فرث، جانی فلین، لورن مک فادین، پنه‌لوپه ویلتون، مارک گاتیس، کاسپار جنینگز، هتی موراهان، کلی مک‌دونالد، دالی گدسون، سایمون راسل، الکس مایکل بوساک، جنینگز، الی هادینگتون، پل لنکستر، سایمون روس، پل ریتر هستند .

این فیلم برای اولین بار در تاریخ 11 می 2022 نمایش داده شد.جان مدن که در سال 1949 میلادی متولد شده است آثاری مانند خانم اسلون با بازی جسیکا چستین و مارک استرانگ ، دومین هتل برتر عجیب و غریب ماریگلد ، بدهی ، شلیک به قصد مرگ و جنگ ستارگان بازگشت جدی را در کارنامه کاری خود دارد .

در گروه هنرمندان هم اشاره ای داریم به روفوس رایت در سال 1975 به دنیا آمده است و در ساخته هایی مثل شتلند ، دکترها ، پنی ورث ، تعقیب جنایتکاران ، دیده بان در جنگل ، روگ وان داستانی از جنگ ستارگان حضور داشته و هنرنمایی کرده است .

در 29 اردیبهشت 1401 نسخه دوبله فارسی با لینک مستقیم و رایگان جهت دانلود از رسانه هیوامووی قرار گرفت .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *