منفعت Paydirt 2020

منفعت , چند زندانی که همزمان با هم آزادی مشروط گرفته اند حال تصمیم دارند به دنبال پولی بگردند که قبلا آن را مخفی کرده اند....

دانلود فیلم Paydirt 2020 با دوبله فارسی

دانلود فیلم خارجی منفعت 2020 با دوبله کیفیت عالی با لینک مستقیم

لینک های دانلود با کیفیت WEBRip قرار گرفت | سانسور شده

 

توضیحات کلی درباره فیلم :

عنوانی اکشن و جنایی که محصول سال 2020 امریکا می باشد و به کارگردانی و نویسندگی Christian Sesma ساخته شده است این عنوان علارقم این که داستانی کلیشه ای و تکراری را بازگو می کند اما بازهم علاقه مند با تعصب به فیلم های اکشن را مجذوب خود کرده است و میتواند گفت با حضور شخصیت های جدید و حرفه ای یک داستان تکراری شکلی متفاوت به خود خواهد گرفت و همین موجب محبوبیت این سینمایی شده است.

با وجود این که اکشن دوستان همیشه عنوان های تحت این ژانر را دنبال کرده اند اما منتقدین کماکان به آثار جنایی و اکشن سخت نمره می دهند و معمولا خیلی به آن توجه نمی کنند و شاید هم همین باعث شود که در دانلود فیلم های اکشن زیاد به نمره آن ها نباید دقت کنید و فقط کافی داستان آن مطابق میلتان باشد این اتفاقات برای آثار کمدی نیز قابل بحث است و میتوان گفت روندی مشابه را طی کرده است.

دانلود فیلم Paydirt 2020 با دوبله فارسی

دانلود فیلم Paydirt 2020 با دوبله فارسی

داستان فیلم درباره چند زندانی می باشد که همزمان با هم موقع می شوند آزادی مشروط بگیرند و حال به دنبال یک کیف پول قدیمی هستند که قبلا دزدیده اند و آن را در جایی مخفی کرده اند هدف آن ها مشترک است اما طمع و داشتان آن پول ها در هر یک نمایان شده است رقابتی در انتظار است و دوستی ها و خیانت ها نمایان خواهد شد.

*******************

دانلود فیلم منفعت 2020 دوبله فارسی

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

دانلود با کیفیت 480p

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 1080p

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *