خبرچین The Informer 2019

خبرچین , یک فرد سابقه دار که تازه آزاد شده است نیامده باز هم دچار مشکل می شود و به دلایلی زندانی میشود و درگیر یک اوباش می شود که مشکلاتی را برایش به وجود می آورد...

دانلود فیلم خبر چین با دوبله فارسی

دانلود فیلم خارجی The Informer 2019 با دوبله فارسی و کیفیت عالی

 

توضیحات تکمیلی فیلم :

فیلم جنایی و درام محصول 2019 و مشترک از انگلستان و اوکراین که به کارگردانی Andrea Di Stefano و تهیه کنندگی Basil Iwanyk ساخته شده است فیلمنامه نویسی این اثر بر عهده Rowan Joffe می باشد که آثار محبوب زیادی را از وی شاهد بودیم ,  این فیلم عوامل زیادی داشته و سکانس های جذاب زیادی را نیز در آن خواهیم دید.

طبق گفته عوامل برای ساخت این اثر زحمات زیادی کشیده است و عوامل آن در راه با مسیری پر مانع روبرو شده بودند و به سختی توانستند کار خود را نهایی کنند ساخت سکانس هایی حتی گاها موجب مصدوم شدن برخی عوامل شده بود.

معمولا یک جنایی خیلی سخت از منتقدین نمره میگیرد چرا که باید داستان غیر کلیشه ای را به مخاطب معرفی کرد و در عین حال تازگی به خصوصی داشته باشد و زیاد هم خسته کننده نباشد اما این فیلم توانسته با سکانس هایی جذاب مخاطبین را میخکوب نگه دارد.

دانلود فیلم خارجی The Informer 2019

دانلود فیلم خارجی The Informer 2019

این فیلم که یکی از خوش ساخت ترین آثار سال 2019 شناخته می شود قرار است با عنوان ” خبرچین ” از شبکه نمایش در ایام نوروز پخش شود و احتمال بالا بعد از پخش مخاطبین ایرانی زیادی جذب آن خواهند شد . داستان این فیلم که یک ساخته جنایی محسوب می شود از همان اول مانند انفجار یک بمب آغاز میشود و اوجه هیجان را به مخاطب منتقل خواهد کرد ابتدا شاهد یک جو آرام خواهیم بود اما بعد حوادث فیلم به داستانش را به رخ می کشد.

*************************************************************

دانلود فیلم خبرچین با دوبله فارسی

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

دانلود با کیفیت 480p

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 1080p

دانلود صوت دوبله

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *