راه بازگشت The Way Back 2020

راه برگشت , داستان فیلم درباره یک بسکتبالیست محبوب می باشد که دیگر به پایان خودش نزدیک شده است و رو به بازنشتگی اش است حال وی....

دانلود فیلم The Way Back 2020 با دوبله فارسی

دانلود فیلم خارجی راه برگشت 2020 با دوبله کیفیت عالی با لینک مستقیم

لینک دانلود نسخه دوبله فارسی قرار گرفت

 

توضیحات کلی درباره فیلم :

عنوانی درام و ورزشی بسیار جذاب و بی نقص که محصول سال 2020 امریکا می باشد و به کارگردانی Gavin O’Connor و تهیه کنندگی Gordon Gray ساخته شده است فیلم نامه نویسی این سینمایی ورزشی را نیز Brad Ingelsby عهده دار بوده است این فیلم همچنین از نظر منتقدین یکی از برترین عناوین درام سال جاری نام گرفت و محبوبیتش دو چندان شد.

در سال های اخیر شاهد ساخت آثار ورزشی و حتی تخیلی در کنار هم بوده ایم عناوینی که گاهی بیش از حد از آن ها انتقاد شده است و گاهی هم بیشترین محبوبیت را داشته اند اگر چه معمولا در دنیایی سینما سبک درام و ورزشی خیلی بیشتر کنار هم به موفقیت رسیده است و معمولا مخاطبین بیشتری را جذب می کند این فیلم نیز میتواند نظر قطعی شما را جلب کند و مسلما از دیدن آن لذت خواهید برد.

دانلود فیلم The Way Back 2020 با دوبله فارسی

دانلود فیلم The Way Back 2020 با دوبله فارسی

داستان فیلم درباره یک بازیکن محبوب بستکبال می باشد که روزی در دوران اوج خود بوده است و بسیار محبوب همچنین اما وقتی به پایان کارش نزدیک می شود کم کم هدف خود را از دست می دهد و به نوعی در گم راهی قرار میگیرد وی تلاش می کند با انجام کارهای مختلف باقی عمر خودش را سپری کند اما متوجه می شود که هنوز مسیری را برای طی کردن دارد.

*****************

دانلود فیلم راه برگشت 2020 دوبله فارسی

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

دانلود با کیفیت 480p ( کلیک نمایید )

دانلود با کیفیت 720p ( کلیک نمایید )

دانلود با کیفیت 1080p ( کلیک نمایید )

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

 

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *