قطع ارتباط Unplugging 2022

فیلم قطع ارتباط Unplugging 2022 درباره سفر زوجی برای احیای زندگی زناشویی خود به روستایی در کوهستان و اقامت در هتلی است که اینترنت و آنتن ندارد ، اما همه چیز خوب پیش نمیرود و ...

فیلم قطع ارتباط Unplugging ساخت سال 2022 است. کارگردانی این عنوان را دبرا نیل فیشر انجام داده است و نویسندگی فیلمنامه هم با برد موریس، مت والش بوده است و بازیگران هم لی تامپسون، کیت دیوید، اوا لونگوریا، مت والش، آل مادریگال، جانی پمبرتون، نیکول بایر، تینا پارکر، جوئل کیم بوستر، هالا فینلی، براد موریس، استیسی گرینول، کریستا پری، لورینا کورنول، گیل کرونوئر، هیث مک‌گوف، فردریش، آنتونی پارکر، کایل اندرو بل، لیزا فنیمور هستند . این فیلم برای اولین بار در تاریخ 22 آپریل 2022 نمایش داده شد.دبرا نیل فیشر متولد سال 1958 در لس آنجلس است و تا الان 2 بار توانسته است جوایز بین المللی فستیوال ها را دریافت کند ، او آثاری مانند به آمریکا آمدن ، کرونا شوخی نیست ، سونیک جوجه تیغی ، سگی در راه خانه ، پنجاه سایه آزاد شد ، ترنسفورمرز تبدیل شوندگان ، خماری ، برادران گریمزبی و سررسید را در کارنامه خود به عنوان تدوین گر دارد . در تیم هنرمندان هم به لی تامپسون اشاره میکنیم که نقش زنی به نام پرکینز را دارد و در سال 1961 میلادی متولد شده است و در عنوان هایی مانند ملکه ، ده ترفند ، دختر سنجابی مارول ، پیشتازان فضا پیکارد ، گلدبرگ ها ، توقف بعدی کریسمس ، مارک و مری و بقیه مردم و تو اینجایی حضور داشته است .

در تاریخ بیست و سوم دی ماه 1401 ، نسخه جدید از این ساخته به همراه زیرنویس فارسی چسبیده و لینک مستقیم و رایگان ، جهت دانلود از رسانه هیوامووی قرار گرفت .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *