تو باید می رفتی You Should Have Left 2020

تو باید می رفتی , داستان فیلم درباره یک بانکدار می باشد که قصد دارد تعطیلات را با خانواده خود در یک خانه متروکه سپری کند...

دانلود فیلم You Should Have Left 2020 با دوبله فارسی

دانلود فیلم خارجی تو باید می رفتی 2020 با دوبله کیفیت عالی با لینک مستقیم

لینک های دانلود با سه کیفیت قرار گرفت | بازبینی شده

 

توضیحات کلی درباره فیلم :

عنوانی ترسناکی دیگر بازهم در سال 2020 که شاید آثار ترسناک بسیاری را در این سال دیده باشید این فیلم به کارگردانی و نویسندگی David Koepp ساخته شده است تهیه کنندگی این فیلم را نیز Jason Blum بر عهده داشته است این فیلم هم همانند دیگر آثار ترسناک سال جاری توانسته نمرات قابل قبولی را دریافت کند و مورد قبول اکثریت قرار گرفته است.

شاید از نظرات کمی داستان فیلم تکراری به نظر برسد اما باید گفت نحوه شخصیت پردازی و همچنین داستان پردازی نیز متفاوت می باشد و میتواند شما را با یک داستان نسبتا قوی و سکانس های کم نقص سرگرم کند محبوبیت این فیلم در سال جاری موجب شد که توسط رسانه های ایرانی نیز مورد توجه قرار بگیرد و هم اکنون نیز با دوبله فارسی حرفه ای منتشر شده است و از رسانه هیوا مووی قابل دریافت می باشد و میتوانید آن را در کنار خانواده خود تماشا کنید.

دانلود فیلم خارجی تو باید می رفتی 2020

دانلود فیلم خارجی تو باید می رفتی 2020

یک بانکدار سابق تصمیم میگیرد که تعطیلات را با خانواده اش در یک خانه متروک در ولز سپری کند اما در این خانه اتفاقاتی رخ می دهد و همه چیز آن طور که باید نیست و در واقع مشکلات بسیاری را پیش رور می باشد مشکلاتی که ممکن است جان آن هارا نیز در خطر بیندازد و با چلشی سخت روبرویشان کند.

*****************

دانلود فیلم باید می رفتی 2020 دوبله فارسی

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

دانلود با کیفیت 480p ( کلیک نمایید )

دانلود با کیفیت 720p ( کلیک نمایید )

دانلود با کیفیت 1080p ( کلیک نمایید )

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *