1899 2022

سریال 1899 2022 درباره مهاجران اروپایی است که رویای ساخت زندگی بهتر در قاره ای جدید را دارند ، آنها در دریا ، کشتی دیگری را که پر از مهاجر است میبینند و ماجرا ها شروع میشوند و ...

معرفی سریال 1899 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور آمریکا و آلمان و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را باران بو اودار انجام داده و نویسندگی فیلمنامه هم بصورت مشترک بر عهده جانجه فریز، کولین آبرت، امیل نیگارد آلبرتسن، جروم بوکان-نلسون بوده و بازیگران این اثر آنورین بارنارد، امیلی بیچم، آنتون لسر، لوکاس لینگگارد تونسن، ماتیلد اولیویه، آندریاس پیچمان، الکساندر ویلوم، کلارا روزاگر، میگل برناردو هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال 1899 2022 قرار است برای اولین بار در فصل پاییز یا زمستان 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده نتفلیکس نمایش داده خواهد شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

این اثر توسط عوامل سریال تاریک Dark ساخته شده و طبق گفته آنها هنرمندان به زبان های خودشان قرار است دیالوگ ها را بخوانند و هیچ اجباری برای زبان انگلیسی نیست .

 

در تاریخ بیست و هفتم آبان 1401 نسخه دانلودی این مجموعه زیبا به همراه زیرنویس فارسی چسبیده جهت دانلود از رسانه هیوامووی با لینک مستقیم و رایگان اضافه شد

 

در تاریخ نهم آذرماه 1401 نسخه دوبله فارسی این سریال زیبا جهت دانلود با لینک مستقیم و رایگان از وبسایت هیوامووی قرار گرفت .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *