باش میراث Bosch Legacy

سریال باش میراث Bosch Legacy 2022 درباره کارگاه باش است که دو سال است پلیس لس آنجلس خارج شده است ، الان به عنوان یک کارآگاه خصوصی قصد فعالیت دارد و با دشمن سابقش یعنی  هانی چندلر ، همکاری می کند و ...

معرفی سریال باش میراث Bosch Legacy

سریال باش میراث Bosch Legacy ساخت سال 2022 است. کارگردانی این مجموعه را پاتریک کیدی انجام داده است و نویسندگی هم برعهده تام برناردو بوده و بازیگران هم تیتوس ولیور، میمی راجرز، مدیسون لینتز، دنیز جی سانچز و فیل موریس هستند.

این اثر اسپین آف مجموعه تحسین شده و پرطرفدار باش است که در مارس 2021 اعلام شد قرار است با پشتیبانی آمازون ساخته شود و در ماه ژوئن هم فیلمبرداری آغاز شد و کار تولید توسط عوامل قبلی انجام شده است.نقش اصلی همانند قبل تیتوس ولیور است که قبل از این سری ، در عنوان هایی مانند لاست ، آرگو و مردی روی لبه ایفای نقش کرده است.هنرمند بعدی میمی راجرز ، همسر سابق تام کروز است که بیش از 50 عنوان را بازی کرده است و در این اثر با اسم هانی چندلر ایفای نقش می کند.هنرمند بعدی هم مدیسون لینتز 23 ساله است که نقش مدی باش را بازی کرده است که به جای پدرش عضو پلیس شهر لس آنجلس شده است.

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال باش میراث Bosch Legacy برای اولین بار در تاریخ 6 می 2022 توسط شبکه محبوب Amazon Freevee نمایش داده شد .

در قسمت هشتم خواهیم دید ، با پیش رفتن پرونده وانس، باش با تهدید های تازه ای رو به رو می شود. مدی و چندلر به شدت درگیر پرونده جنجالی تیراندازی به پلیس شده اند.

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *