پازل جنایت Crime Puzzle 2021

سریال پازل جنایت Crime Puzzle 2021 درباره روان شناسی جنایی است که به علت قتل یک کاندیدای سیاسی به زندان افتاده است. فرد دیگری که مسئول ثبت ویژگی های شخصیتی و روانی تبهکاران است و پدرش به قتل رسیده به همراه این روان شناس مصاحبه هایی درباره قتل هایی که در زندان رخ داده انجام می دهند.

معرفی سریال پازل جنایت Crime Puzzle 2021

سریال پازل جنایت Crime Puzzle 2021 ساخت سال 2021 کشور کره جنوبی و به زبان کره ای است.کارگردانی این مجموعه را کیم هون سانگ انچام داده است و بازیگران این عنوان هم یون کای سنگ، کو آسونگ، یون هو کیانگ، سونگ سئون می، وو هیون، کوان هیون سو و روئه کیم ها هستند.نویسندگی فیلمنامه هم با چوی جونگ جیل بوده است.

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال پازل جنایت Crime Puzzle 2021 برای اولین بار در تاریخ بیست و نهم اکتبر 2021 توسط کانال های بسیار محبوب و پربیننده Seezn ، Olleh TV ، skyTV در ده قسمت نمایش داده شد .

 

در قسمت پنجم خواهیم دید : مجموعه «پازل جنایت»، درباره یک روان شناس جنایی است که به خاطر قتل یک کاندیدای سیاسی به زندان افتاده است. شخص دیگری که مسئول ثبت ویژگی های شخصیتی و روانی تبهکاران است و پدرش به قتل رسیده به همراه این روان شناس مصاحبه هایی درباره قتل هایی که در زندان رخ داده انجام می دهند

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *