خلافکاران لندن Gangs of London

سریال خلافکاران لندن Gangs of London درباره گروه های خلافکاری در شهر لندن است که اوضاعشان بعد از کشته شدن رئیس قدرتمندترین گروه ، خراب تر میشود و جالی خالی یک رئیس قدرتمند بیشتر حس می شود و ...

سریال خلافکاران لندن Gangs of London ساخت سال 2022. کارگردانی این مجموعه را کورین هاردی و گرت ایوانز و ژاویر ژنس انجام داده است و بازیگران هم جو کول، لوسین مساماتی، میشل فرلی، برایان ورنل، پیپا بنت وارنر و کالم مینی هستند. نویسندگی این اثر را پیتر بری و کارل جوس این سریال برای اولین بار در تاریخ 23 آپریل 2020 توسط شبکه Sky Atlantic نمایش داده شد.

تیم سازنده این عنوان تجربه بالا و بسیار خوبی دارند بطور مثال ژاویر ژنس سابقه ساخت فیلم هیتمن در سال 2007 میلادی دارد ، گرت ایوانز هم در سال 2014 فیلم فرستاده را کارگردانی کرده است و کورین هاردی هم عنوان تحسین شده راهبه را در سال 2018 ساخته است.محل فیلمبرداری در شهر کنت در جنوب شرقی لندن بوده است.یکی از هنرمندان این عنوان ، نرگس رشیدی است که متولد سال 1987 در ایران است و نقش دختری به نام لاله را در این اثر ایفا می کند.هنرپیشه بعدی جو کول است که سابقه حضور در سریال بسیار محبوب پیکی بلایندرز یا نقابداران و جک ریچر و حضور در فیلم پرطرفدار در برابر یخ به همراه نیکولای کاستر والدو را در کارنامه خود دارد.این مجموعه در 9 قسمت ساخته و آماده پخش شده است.

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *