خانم مارول Ms. Marvel 2022

سریال خانم مارول Ms. Marvel 2022 درباره دختری است 16 ساله و پاکستانی به نام کامالاخان که در شهر نیوجرسی بزرگ شده و متوجه میشود قدرت هایی ماورایی دارد و میتواند ظاهرش را تغییر دهد و ...

قسمت معرفی سریال خانم مارول Ms. Marvel 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را میرا منون، شرمین عبید چینوی، عادل الاربی، بلال فلاح انجام داده و نویسندگی فیلمنامه هم بصورت مشترک بر عهده بیشا ک.علی، ثنا امانت بوده که براساس کمیک بوک های مارول نوشته شده و بازیگران این اثر ایمان ولانی، آلیسیا راینر، مت لینتز، یاسمین فلچر، آنجلی بهمانی، ریش شاه، لورل ماردن، فرهان اختر، زنوبیا شروف، نیمرا بوچا، آداکو اونونوگبو هستند .

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال خانم مارول Ms. Marvel 2022 برای اولین بار در تاریخ هشتم ژوئن 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده دیزنی پلاس نمایش داده شد .

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

این ساخته هفتمین اثر در دنیای مارول و سرآغازی برای فیلم The Marvels است که در سال 2023 به نمایش در خواهد آمد . عوامل یک فصل شش قسمتی را برای این عنوان در نظر گرفته اند که پیش بینی شده تماشاکنندگان زیادی را به پلتفرم دیزنی پلاس اضافه کند .

 

در تاریخ 19 خرداد 1401 قسمت اول این مجموعه جهت دانلود بصورت کاملا رایگان و با لینک های نیم بها از رسانه هیوامووی قرار گرفت .

 

در تاریخ ششم تیرماه 1401 نسخه دوبله فارسی سریال خانم مارول Ms. Marvel 2022 با لینک مستقیم و رایگان و نیم بها جهت دانلود اضافه شد

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *