Star Trek Strange New Worlds 2022

سریال پیشتازان فضا جهان های جدید شگرف Star Trek Strange New Worlds پیش درآمد و اسپین آفی از نسخه اصلی است که داستان خدمه فضاپیمای یو اس اس انترپرایز و فرماندهی آن یعنی کاپیتان کریستوفر پایک را وایت می کند که برای نجات افسری که گم شده تلاش می کنند و ...

معرفی سریال پیشتازان فضا جهان های جدید شگرف Star Trek Strange New Worlds

این مجموعه زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، ساخت سال 2022 است. کارگردانی این مجموعه را کریس فیشر و آماندا رو انجام داده است و نویسندگی برعهده آکیوا گلدزمن بوده و بازیگران هم جیا ساندو، انسون مونت، ربکا رومین، کریستینا چونگ و ایتان پک هستند.

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال اورویل The Orville برای اولین بار در تاریخ پنجم می 2022 توسط کانال های بسیار محبوب و پربیننده Paramount+ مایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

آماندا رو که متولد سال 1987 در شهر اونتارو کانادا است با سریال های دوم پاترول 2019 و کلوک و دگر 2018 شناخته شده است و کریس فیشر هم با مجموعه پرطرفدار و زیبای مظنون که در سال 2012 توسط شبکه سی بی اس نمایش داده شد ، معروف شده است.این عنوان یازدهمین سری از پیشتازان فضا است که ساخته شده است.هنرمندان این اثر هم انسون مونت است که صداپیشگی هم در کارنامه خود دارد و در ساخته هایی مانند بدون توقف، سگ های پوشالی،گاو صندوق ایفای نقش کرده است.هنرمند بعدی جیا ساندو است که سابقه حضور در هادسون و رکس ، انجمن مرموز بندیکت ، نماد گمشده کار کرده است.تیم تولید و شبکه پارامونت اعلام کرده اند به خاطر استقبال بینندگان و نقد های مثبتی که شده است ، فصل دوم در حال ساخت می باشد.

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *