دختری از پلینویل The Girl from Plainville

سریال دختری از پلینویل The Girl from Plainville داستان درباره ارتباط کارتر با کانرد روی و خودکشی او و محکومیت کارتر به قتل غیر عمد است که بر اساس داستان واقعی ساخته شده است ...

معرفی سریال دختری از پلینویل The Girl from Plainville

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را بصورت مشترک پیپا بیانکو، لیزا چولودنکو، لیز هانا انجام داده و نویسندگی فیلمنامه هم بر عهده سارا چو، بشیر گاوریل، پاتریک مکمانوس بوده و بازیگران این اثر ال فانینگ، کلوئه سوینی، کارا بونو، کولتون رایان، نوربرت لئو بوتز، کالی بروک مک کلینسی، کای لنوکس، کریستین گریفیث، الا روبین، کایلی لیا پیج، الا کندی دیویس، لی تامپکینز هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال دختری از پلینویل The Girl from Plainville برای اولین بار در تاریخ بیست و نهم مارس 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده Hulu نمایش داده خواهد شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های اکو لیک اینترتیمنت ، لیتل تاون رود پروداکشنز و یونیورسال کانتنت است که در یک فصل هشت قسمتی در شهر ساوانا ایالت جورجیا تولید شده است . همچنین این مجموعه موفق شده یه بار کاندید دریافت جایزه از فستیوال های معتبر بین المللی شود که در این میان یکبار توانسته آن را کسب کند .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *