وینچنزو Vincenzo 2021

سریال وینچنزو Vincenzo 2021 درباره شخصی به نام پارک جو هیونگ است که در کودکی توسط یک خانواده‌ی ایتالیایی به فرزندخواندگی گرفته شده و به ایتالیا می‌رود. او بعد از مدتی توسط شخصی به نام دون فابیو رئیس باند مافیای کاسانو به فرزندخواندگی گرفته می‌شود و به  وینچنزو کاسانو تغییر نام می‌دهد و تبدیل به یک وکیل ایتالیایی، نماینده‌ی مافیا و دست راست دون فابیو می‌‍شود. پس از مرگ فابیو ، پائولو پسر اصلی و خونی فابیوو رهبر جدید خانواده تلاش می‌کند تا وینچنزو را بکشد و ...

معرفی سریال وینچنزو Vincenzo 2021

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، ساخت سال 2021 کشور کره جنوبی است.قسمت اول به امتیاز 7.7% رسید و آن را به چهارمین سریال برتر شبکه tvN با بالاترین امتیاز تبدیل شد. قسمت پایانی امتیاز 14.6٪ را دریافت کرد که آن را نهمین سریال با بالاترین امتیاز در تاریخ تلویزیون کره کرد. همچنین این سریال را به ششمین سریال با بالاترین امتیاز در تاریخ tvN تبدیل شد.کارگردان این ساخته کیم وون هوی و بازیگران هم سانگ کی جونگ، جون یو بین، اوک تک یون، کواک دونگ یئون، ایم سو چول و چوی دئوک مون بوده اند.

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال جیریسان Jirisan 2021 برای اولین بار در تاریخ بیست فوریه 2021 از طریق شبکه پرطرفدار و پرمخاطب tvN در یک فصل بیست و یک قسمتی نمایش داده شود .

نظرات و نقدها 1

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • .....
    0

    خیلی عالیه تازه تمومش کردم.