درخت زندگی

درخت زندگی , داستان فیلم درباره خانواده واکو در تگزاس در سال 1956 رخ می دهد ...

دانلود فیلم درخت زندگی با دوبله فارسی

دانلود فیلم خارجی The Tree of Life 2011 با دوبله فارسی و کیفیت عالی

 

توضیحات تکمیلی فیلم :

یک درام جذاب محصول سال 2011 آمریکا که به کارگردانی و نویسندگی Terrence Malick و تهیه کنندگی Sarah Green ساخته شده است این سینمایی حماسی محسوب می شود همچنین این ساخته که قرار بود در سال 2009 و بعد هم اواسط 2010 ساختش به پایان برسد به دلیل وجود مشکلاتی در نهایت در سال 2011 در جشنواره کن ابتدا به نمایش در آمد.

داستان این فیلم که درباره خاطرات یک مرد است که در سال 1950 با خانواده اش زندگی میکرد و مشکلات وی را به تصویر خواهد کشید و تمامی اتفاقات خوب و بدی که برای او افتاده است.

از نکات ویژه و مثبت این ساخته میتوان به هنرنمایی برد پیت یکی از محبوب ترین ستارگان سینما حال حاضر دنیا اشاره کرد وی را با بازی در فیلم های محبوبی نظیر فایت کلاب و روزی و روزگاری در هالیوود می شناسیم هر چند که عناوین بسیار بیشتری بازی کرده است که حتی مطرح تر از این دو نیز می باشند.

دانلود فیلم خارجی The Tree of Life 2011

دانلود فیلم خارجی The Tree of Life 2011

این ساخته به عنوان یک اثر درام به گونه ای داستان پردازی شده است که هر مخاطبی تحت حمایت خود قرار میدهد و راضی نگه خواهد داشت چرا که فضای آرامی دارد پیامی با مفهومی زیبا دارد و تاثیرات مثبتی را در روحیات بیننده خواهد گذاشت و میتواند از معدود عناوینی باشد که ارزش دیدن خواهد داشت.

*************************************************************

دانلود فیلم درخت زندگی با دوبله فارسی

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

دانلود با کیفیت 480p

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 1080p

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *