A Beautiful Day in the Neighborhood

فیلم روزی زیبا در محله A Beautiful Day in the Neighborhood 2019 درباره آشنایی و رفاقت دو چهره مشهور آمریکا ، یکی از بهترین مجربان تلویزیون به نام فرد راجرز و دیگری روزنامه نگاری معروف که تام جونود نام دارد و ...

معرفی فیلم روزی زیبا در محله A Beautiful Day in the Neighborhood

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشورهای آمریکا و چین و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را ماریل هلر انجام داده و میکا فیتزرمن بلو، نوح هارپستر وظیقه نگارش متن داستان را برعهده داشتند و بازیگران این اثر تام هنکس، متیو ریس، کریس کوپر، سوزان کلچی واتسون، مریان پلانکت، انریکو کولانتونی، وندی مکینا، تامی بلانچارد، کارمن کیوزاک، کلی دیویس، کریستین لاهتی، مدی کورمن هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم روزی زیبا در محله A Beautiful Day in the Neighborhood برای اولین بار در تاریخ بیست و دوم نوامبر 2019 نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های بیپ بیچ فیلمز ، تنسنت و تری استار پیکچرز است که در شهر پیتزبورگ در ایالت پنسیلوانیا تولید و فیلمبرداری شده که یکبار کاندید دریافت اسکار شده و هفت بار از فستیوال های مختلف جوایز متعدد کسب کرده و شصت و چهار بار دیگر هم کاندید دریافت جوایز دیگر شده .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *