A Christmas Story Christmas 2022

فیلم کریسمسی به یاد گذشته A Christmas Story Christmas 2022 درباره پدری است به نام رالفی که به یاد کریسمس ها کودکی و گذشته اش ، به شهر زادگاهش کلیولند برگشته و ...

معرفی فیلم کریسمسی به یاد گذشته A Christmas Story Christmas 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشورهای آمریکا ، مکزیک ، مجارستان ، کانادا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را کلی کیتیس انجام داده و نویسندگی متن فیلمنامه هم توسط نیک شنک، پیتر بیلینگزلی انجام شده و بازیگران این اثر پیتر بیلینگزلی، ارین هیز، ریور دروشه، جولیانا لین، جولی هاگرتی، اسکات شوارتز، آر دی راب، ایان پورتر، سم پارکس، دیویس مورفی، زک وارد، ایان پترلا، بنجامین نوبل هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم کریسمسی به یاد گذشته A Christmas Story Christmas 2022 برای اولین بار در تاریخ هفدهم نوامبر سال 2022 میلادی از طریق شبکه محبوب و پرطرفدار Amazon Prime Video نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های برادران وارنر ، لجندری اینترتیمنت ، وایلد وست پیکچرز شو پروداکشنز است که طبق اعلام رسمی سازندگان ، در شهر کلیولند در ایالت اوهایو فیلمبرداری و تولید شده . این ساخته موفق شده دوبار برنده جایزه از فستیوال های مهم بین الملی شود و دوبار دیگر هم کاندید دریافت دیگر جوایز از جشنواره های جهانی بشود .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *