مردی به نام اتو A Man Called Otto 2022

فیلم مردی به نام اتو A Man Called Otto 2022 درباره مردی تنها و شصت ساله به نام اتو است که همسرش فوت میکند و خودش بازنشسته میشود و میفهمد چیزی برای زندگی کردن ندارد و تصمیم به خودکشی میگیرد ، ولی همسایه ها جدید و پر سر و صدا و پر انرژی او هر بار مانع این کار میشوند و ...

معرفی فیلم مردی به نام اتو A Man Called Otto 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2023 توسط کشورهای آمریکا ، سوئد و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را مارک فورستر انجام داده و دیوید مگی، فردریک بکمن، هانس هولم بصورت مشترک وظیقه نگارش متن فیلمنامه را عهده دار بوده و بازیگران این اثر تام هنکس، ریچل کلر، مانوئل گارسیا رولفو، کیلی هیمن، مایک بیربیلیا، کامرون بریتون، لاول شلی، ماریانا تروینو، جوزفین لیندگارد، ال چپمن، کلی لامور ویلسون هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم مردی به نام اتو A Man Called Otto 2022 برای اولین بار قرار است در تاریخ سیزدهم ژانویه 2023 در سینماهای جهان نمایش داده خواهد شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های 2 دی یو ایکس ، پلی تون و اس اف پروداکشنز است که طبق اعلام رسمی سازندگان ، در شهر تولدو در ایالت اوهایو فیلمبرداری و تولید شده و موفق شده یکبار کاندید دریافت جایزه از جشنواره های مهم بین المللی شود . این ساخته بر اساس کتابی به نام مردی به نام اوه که توسط فردریک بکمن در سال 2012 نوشته و منتشر شد ، ساخته شده که دومین اقتباس از این کتاب پس از فیلمی است که در سال 2015 تولید شده بود ، محسوب میشود .

 

اطلاعات کامل این فیلم را از کجا دریافت کنیم ؟

شما عزیزان میتوانید با مراجعه به پست ( معرفی فیلم مردی به نام اتو A Man Called Otto 2022 ) در بخش هیوا مگ از آخرین خبر های این مجموعه مطلع شوید.

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *