متروک Abandoned 2022

فیلم متروک Abandoned 2022 درباره زن و شوهر جوان و نوزادشان است که به خانه ای متروک در مزرعه برای زندگی میروند ، زن جوان مشکلات روحی بعد از زایمان دارد و خانه ی متروک هم کارهایی ترسناک را انجام میدهد و ...

معرفی فیلم متروک Abandoned 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را اسپنسر اسکوایر انجام داده و نویسندگی فیلمنامه هم بصورت مشترک برعهده اریک پترسون، جسیکا اسکات بوده و بازیگران این اثر کیت آرینگتون، جان گالاگر جونیور. ، ماری می ، آدی میلر ، پل دیلون ، جاستین متیو اسمیت ، پل اشنایدر ، کریستین مایکل پیتس ، پکستون پوپ ، گراهام دین ، ​​کارتر متیوز هستند .

 

این عنوان چه زمانی پخش شد ؟

فیلم متروک Abandoned 2022 برای اولین بار در در تاریخ هفدهم ژوئن 2022 نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های بیفور د دور پیکچرز ، تری پوینت کپیتال و ورتیکال اینترتیمنت بوده که در کارولینای شمالی فیلمبرداری و تولید شده است . منتقدی اعتقاد دارند که اسپنسر مجبور به ساخت این اثر با تیمی محدود به علت همه گیری کووید 19 شده و آن طور که باید نتوانسته فیلم خوبی بسازد ، داستانی تقریبا ضعیف و مشکل دار دارد و حتی در وبسایت تحلیلی روتن توميتوز هم از 100 نمره توانسته 19 نمره بدست بیاورد .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *