بیگانه Alienoid 2022

فیلم بیگانه Alienoid 2022 درباره زندانیانی است که در مغز انسان ها بازداشت هستند ، در این بین شمشیرزنی قصد دارد شمشیری افسانه ای را بدست بیاورد و ...

معرفی فیلم بیگانه Alienoid 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور کره جنوبی و به زبان کره ای تولید و ساخته شده است . کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه این عنوان را دونگ هون چوی انجام داده و بازیگران این اثر کیم ته ری، وو بین کیم، سو جی سئوب، ریو جون یول، یو جائه میونگ، جونگ آه یام، لی هانی، وو جین جو، کیم اوی سونگ، شین جونگ گئون، لی سی -هون هستند .

 

این عنوان چه زمانی پخش شد ؟

فیلم بیگانه Alienoid 2022 برای اولین بار قرار است در تاریخ بیستم جولای 2022 نمایش داده شود .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی کاپر فیلم است . این عنوان یکبار فیلمبرداری شده ولی بنا به خواست عوامل تولید ، در دو قسمت مجزا پخش خواهد شد . این اثر یکی از پیچیده ترین و طولانی ترین داستان ها را دارد و به همین علت دونگ هون چوی دو سال و نیم مشغول نوشتن متن بود و تصویربرداری هم خودش سیزده ماه زمان برده و میتوان گفت با فیلمی سخت روبرو هستیم که قاعدتا باید رضایت مخاطبان را همراه داشته باشد . طبق اعلام گروه سازنده ساخت این عنوان در حدود 40 میلیارد وون ( واحد پول کره جنوبی ) هزینه داشته است .

 

در تاریخ یازدهم شهریور ماه 1401 لینک دانلود این ساخته با زیرنویس فارسی چسبیده و بصورت نیم بها جهت دانلود از رسانه هیوامووی قرار گرفت .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *