All Quiet on the Western Front 2022

فیلم در جبهه غرب خبری نیست All Quiet on the Western Front 2022 درباره سه دوست به نام های پل ، آلبرت و مولر است که بصورت داوطلب به جنگ جهانی اول میرند و هیجان بسیاری دارند ، اما وقتی جنگ را از نزدیک میبینند و برای زنده ماندن میجنگند ، همه چیز تغییر میکند و ...

معرفی فیلم در جبهه غرب خبری نیست All Quiet on the Western Front 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور های آلمان ، آمریکا ، انگلستان و به زبان های انگلیسی ، آلمانی تولید و ساخته شده است . کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه این عنوان را ادوارد برگر انجام داده و لسلی پترسون، ایان استوکل او را بصورت مشترک در نوشتن متن داستان همراهی و کمک کرده اند و بازیگران این اثر فلیکس کامرر، آلبرشت شوخ، آرون هیلمر، موریتز کلاوس، آدریان گرونوالد، ادین حسنوویچ، دانیل برول، تیبو د مونتالمبر، دیوید استریسو، آندریاس دولر، سباستین هالک هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم در جبهه غرب خبری نیست All Quiet on the Western Front 2022 برای اولین بار در تاریخ بیست و هشتم اکتبر 2022 از طریق شبکه محبوب و پرطرفدار Netflix نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های امیوزمنت پارک فیلمز ، راکت ساینس ، اسلایدینگ داون رینبوز اینترتیمنت و نتفلیکس استودیوز است که در کشور آلمان تولید و فیلمبرداری شده . همچنین این ساخته توانسته یکبار کاندید دریافت جایزه از فستیوال های مهم بین المللی شود . داستان از روی کتابی به قلم اریش ماریا رمارک ، اقتباس شده .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *