Asterix & Obelix: The Middle Kingdom 2023

فیلم استریکس و اوبلیکس: سرزمین میانه Asterix & Obelix: The Middle Kingdom 2023 درباره فرار شاهزاده امپراطور چین به نام پرنسس ساس یی در سال 50 قبل از میلاد ، پس از کودتا و بازداشت خانواده اش به کشور گل است ، او از دو جنگجوی بزرگ به نام های استریکس و اوبلیکس کمک میخواهد و آنها به خاطر قدرت های مافوق بشریشان به او میخواهند کمک کنند و ...

معرفی فیلم استریکس و اوبلیکس: سرزمین میانه Asterix & Obelix: The Middle Kingdom 2023

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2023 توسط کشور فرانسه و به زبان فرانسوی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را گیوم کانته انجام داده و جولین هروه، فیلیپ مچلن، آلبرت اودرزو بصورت مشترک وظیقه نگارش متن فیلمنامه را عهده دار بوده و بازیگران این اثر ماریون کوتیار، وینسنت کسل، ملانی تیری، گیوم کانته، زلاتان ابراهیموویچ، ژیل للوش، لین دان فام، پیر ریچارد، خوزه گارسیا، جاناتان کوهن، رمزی بدیا، فرانک گستامبید هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم استریکس و اوبلیکس: سرزمین میانه Asterix & Obelix: The Middle Kingdom 2023 برای اولین بار قرار است در تاریخ اول فوریه 2023 در سینماهای جهان نمایش داده خواهد شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های آرتمیس پروداکشنز ، جیالا و لس ادیشنز آلبرت رن است که طبق اعلام رسمی سازندگان ، در شهر والدمارن در کشور فرانسه فیلمبرداری و تولید شده . این ساخته دنباله ای بر فیلم آستریکس و اوبلیکس: خدا نجات بریتانیا 2012 است و پنجمین قسمت از سری تولیدات این نام است . تصویربرداری در ابتدا قرار بود در سال 2020 در کشور چین انجام بگیرد ولی به دلیل همه گیری بیماری کووید 19 ، یکسال به تعویق افتاد و در نهایت در کشور فرانسه ضبط شد و بودجه ای 73 میلیون دلاری داشته است .

 

اطلاعات کامل این فیلم را از کجا دریافت کنیم ؟

شما عزیزان میتوانید با مراجعه به پست ( معرفی فیلم استریکس و اوبلیکس: سرزمین میانه Asterix & Obelix: The Middle Kingdom 2023 ) در بخش هیوا مگ از آخرین خبر های این مجموعه مطلع شوید.

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *