بو ترسیده است Beau Is Afraid 2023

فیلم بو ترسیده است Beau Is Afraid 2023 درباره مردی است به نام بو که وقتی مادرش فوت میکند به زادگاهش برمیگردد ولی از طرف ماوراء طبیعه تهدید میشود و ...

معرفی فیلم بو ترسیده است Beau Is Afraid 2023

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2023 توسط کشورهای آمریکا ، کانادا ، فنلاند و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی و نویسندگی متن فیلمنامه این عنوان را آری آستر انجام داده و بازیگران این اثر خواکین فینیکس، پارکر پوزی، ایمی رایان، ریچارد کیند، کایلی راجرز، ناتان لین، پتی لوپون، مایکل گاندولفینی، زوئی لیستر جونز، استفن مک کینلی هندرسون، جو کابدن، دنیس منوچت هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم بو ترسیده است Beau Is Afraid 2023 برای اولین بار قرار است در تاریخ چهاردهم آپریل 2023 در سینماهای جهان نمایش داده خواهد شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های ای 24 ، اکسس اینداستریز و ای پی از وی سی است که طبق اعلام رسمی سازندگان ، در شهر مونترال در ایالت کبک در کشور کانادا فیلمبرداری و تولید شده .  بودجه تولیدی این عنوان 60 میلیون دلار اعلام شده که باید دید فروشش چقدر خواهد شد و این بازیگران و تیم تولید آیا سودی خواهد کرد یا با شکست در گیشه ها مواجه خواهد شد .

 

اطلاعات کامل این فیلم را از کجا دریافت کنیم ؟

شما عزیزان میتوانید با مراجعه به پست ( معرفی فیلم بو ترسیده است Beau Is Afraid 2023 ) در بخش هیوا مگ از آخرین خبر های این مجموعه مطلع شوید.

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *