در فاصله میان دو سپیده دم Between Two Dawns

فیلم در فاصله میان دو سپیده دم Between Two Dawns در مورد مردی است به نام قدیر که در کسب و کار خانوادگی کار میکند ، او آسیب میبیند و تصمیماتی که میگیرد کل خانواده را تحت تاثیر میگذارد و ...

معرفی فیلم در فاصله میان دو سپیده دم Between Two Dawns

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2021 توسط کشور های ترکیه ، رومانی ، فرانسه ، اسپانیا و به زبان های ترکی ، انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه را سلمان نکار انجام داده و بازیگران این اثر موکاهیت کوکاک ، نزاکت اردن ، اونال سیلور ، بدیر بدیر ، بورکو گولدگار ، اردم سونمز ، مصطفی سونمز ، سیهات سواری اوقلو ، غلی سکینر الیسی ، ییلدریم سیکمس ، گولسین کولتور شاهین ، گونش هاناگاسی هستند .

 

این عنوان چه زمانی پخش شد ؟

فیلم در فاصله میان دو سپیده دم Between Two Dawns برای اولین بار در تاریخ پانزدهم آگوست 2022 نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های کویو فیلم ، فول و کارما بوده است که تاکنون توانسته چهارده بار جوایز مختلفی از فستیوال های مهم بین المللی بدست بیاورد و هفت بار دیگر هم کاندید دریافت جایزه های دیگری بشود و طبق اعلام عوامل سازنده ، کار تولید و فیلمبرداری در شهر اوساک کشور ترکیه انجام شده است .

 

در تاریخ سی ام آذرماه 1401 نسخه ای جدید از این ساخته به همراه زیرنویس فارسی چسبیده و لینک مستقیم و رایگان جهت دانلود از رسانه هیوامووی قرار گرفت .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *