برایتون 4ام Brighton 4th

فیلم برایتون 4ام Brighton 4th 2021 درباره مردی است به نام کاخی که کشتی گیر سابق کشور گرجستان است ، او متوجه میشود پسرش وارد قمار شده و بدهی های زیادی دارد ، او به نیویورک سفر میکند تا به پسرش کمک کند و ...

معرفی فیلم برایتون 4ام Brighton 4th

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2021 توسط کشور های گرجستان ، روسیه ، بلغارستان ، آمریکا ، موناکو و به زبان های گرجستانی ، روسی ، انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را لوان کوگواشویلی انجام داده و بوریس فرومین نوبسندگی متن فیلمنامه را عهده دار بوده و بازیگران این اثر لوان تدایشویلی، گیورگی تابیدزه، نادژدا میخالکووا، کاخی کاوسادزه، لورا رخویاشویلی، تسوتسا کاپانادزه، ایراکلی کاوسادزه، تولبرگن بایساکالوف، تمور گوالیا، ایرما گاچیلادزه هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم برایتون 4ام Brighton 4th برای اولین بار در تاریخ دهم بیست و سوم دسامبر سال 2021 میلادی نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های کینو ایبریکا ، توتا فیلم و موسکویچ است که طبق اعلام رسمی سازندگان ، در شهر های تفلیس در کشور گرجستان و نیویورک در کشور آمریکا فیلمبرداری و تولید شده و توانسته هشت بار برنده جایزه از فستیوال های مهم بین المللی شود و هشت بار دیگر هم کاندید دریافت جوایز دیگر از جشنواره های جهانی بشود .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *