دلال Broker 2022

فیلم دلال Broker 2022 درباره دو دوست نام های سانگ هیون که یک مغازه لباسشویی و دونگ سو که یک در کلیسا کار میکند ، آنها نوزادانی که خانواده هایشان توان نگهداری ندارند و به کلیسا میدهند را در بازار آزاد خانواده هایی نمیتوانند صاحب فرزند شوند میفروشند ، اما ...

معرفی فیلم دلال Broker 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور کره جنوبی و به زبان کره ای تولید و ساخته شده است . کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه این عنوان بصورت همزمان برعهده هیروکازو کره ایدا بوده و بازیگران این اثر سانگ کانگ هو ، دونگ وون گنگ ، بائه دونا ، جی ایون لی ، جو یانگ لی ، کنگ گیل وو ، پارک هائه جون ، سئانگ سو ایم ، سائه بیوک کیم ، ریو کیونگ لی ، دونگ هوی لی ، موو سائنگ لی هستند .

 

این عنوان چه زمانی پخش شد ؟

فیلم دلال Broker 2022 برای اولین بار در تاریخ هشتم ژوئن 2022 نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی زیپ سینما است .این عنوان برای رقابت برای جایزه نخل طلای جشنواره فیلم کن 2022 انتخاب شد ،همچنین توانسته دوبار کاندید دریافت جایزه از فستیوال های معتبر بین المللی شود و سه بار توانسته جایزه های مختلف را کسب کند . تصویربرداری و تولید از آپریل 2021 آغاز شد و در ژوئن 2021 به پایان رسید و از دید منتقدین فیلمی خوب و قوی است .

در بیست و پنجم دی ماه 1401 ، نسخه دوبله فارسی این ساخته زیبا به همراه لینک مستقیم و رایگان جهت دانلود از رسانه هیوامووی قرار گرفت .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *