به جین زنگ بزن Call Jane 2022

فیلم به جین زنگ بزن Call Jane 2022 درباره زنی است به نام جوی که وقتی باردار میشود و میفهمد نمیتواند سقط جنین را بصورت قانونی انجام بدهد ، از دیگر زنان شهر کمک میگیرد تا با روشی غیر قانونی آن را انجام بدهد و ...

معرفی فیلم به جین زنگ بزن Call Jane 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را فیلیس ناگی انجام داده و هیلی شور، روشن ستی بصورت مشترک نویسندگی متن فیلمنامه را عهده دار بودند و بازیگران این اثر الیزابت بنکس، سیگورنی ویور، کریس مسینا، کیت مارا، وونمی موساکو، کوری مایکل اسمیت، گریس ادواردز، کریستینا هریسون، ربکا هندرسون، آیدا تورتورو، اوانجلین یانگ هستند .

 

این عنوان چه زمانی پخش شد ؟

فیلم به جین زنگ بزن Call Jane 2022 برای اولین بار در تاریخ بیست و هشتم اکتبر سال 2022 میلادی نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های ایننشوس مدیا ، ار بی اینترتیمنت پروداکشن و ردلاین است و طبق اعلام عوامل سازنده ، در شهر هارتفورد در ایالت کانکتیکات تولید و فیلمبرداری شده . این ساخته موفق شده یکبار برنده جوایز مختلف از فستیوال های مهم بین المللی شود و دوبار دیگر هم کاندید دریافت جایزه از جشنواره های جهانی شود . این عنوان برای اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس 2022 در 21 ژانویه 2022 به نمایش درآمد .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *