کاترین ملقب به جوجه Catherine Called Birdy 2022

فیلم کاترین ملقب به جوجه Catherine Called Birdy 2022 درباره دختری است به نام کاترین که چهارده سال سن دارد و در انگلستان در دوران قرون وسطی در خانواده ای فقیر زندگی میکند ، پدرش میخواهد با ترتیب دادن ازدواج او با یک فرد ثروتمند خانواده را از مشکلات مالی نجات دهد و ...

معرفی فیلم کاترین ملقب به جوجه Catherine Called Birdy 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشورهای انگلستان و آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه را لنا دانهام انجام داده و ریچارد بین ، کلایو کلمن هم نویسندگی فیلمنامه را برعهده داشتند و بازیگران این اثر بلا رمزی، بیلی پایپر، اندرو اسکات، لسلی شارپ، جو آلوین، سوفی اوکوندو، پل کی، دین-چارلز چپمن، ایسیس هاینزورث، آرچی رنو، مایکل وولفیت، دیوید بردلی هستند .

 

این عنوان چه زمانی پخش شد ؟

فیلم کاترین ملقب به جوجه Catherine Called Birdy 2022 برای اولین بار در تاریخ هفتم اکتبر 2022 از طریق شبکه محبوب و پرطرفدار آمازون پرایم ویدئو نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های گوود تینگ گوینگ و ورکینگ تایتل فیلمز بوده است که داستان بر اساس کتابی با همین نام به قلم کارن کوشمن ، اقتباس شده .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *