گذرگاه Causeway 2022

فیلم گذرگاه Causeway 2022 درباره زنی سرباز به نام لینزی است که پس اینکه دچار آسیب مغزی در جنگ افغانستان شد به زندگی سابقش برمیگردد و عاشق مکانیکی به نام جیمز میشود و ...

معرفی فیلم گذرگاه Causeway 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را لیلا نوگبائر انجام داده و اوتسا مشفق، لوک گوبل، الیزابت سندرز هم بصورت مشترک نویسندگی فیلمنامه را برعهده داشته و بازیگران این اثر جنیفر لارنس، دنی ولوهان، جین هودیشل، نیل هاف، هان سوتو، ناتالی پیلی، لیندا ایموند، فردریک ولر، برایان تایری هنری، شان کارواخال، استیون مک کینلی هندرسون، سوزت استوبن هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم گذرگاه Causeway 2022 برای اولین بار در تاریخ چهارم نوامبر 2022 از طریق شبکه محبوب و پرطرفدار Apple TV Plus نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های ای 24 ، اکسلنت کاداور ، یاک فیلمز و اپل استودیوز است که طبق اعلام رسمی سازندگان ، در شهر لوئیزیانا فیلمبرداری و تولید شده . این ساخته اولین اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو 2022 در 10 سپتامبر 2022 داشت و همچنین توانست یکبار کاندید دریافت جایزه از فستیوال های مهم بین المللی شود .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *