اسم رمز امپراطور Code Name Emperor 2022

فیلم اسم رمز امپراطور Code Name Emperor 2022 درباره مامور سرویس اطلاعی به نام خوان است که برای گرفتن اطلاعات از یک خانواده ، به خدمتکار خانه نزدیک میشود ، اما ...

معرفی فیلم اسم رمز امپراطور Code Name Emperor 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور های اسپانیا و فرانسه و به زبان های انگلیسی ، اسپانیایی  تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را خورخه کویرا انجام داده و خورخه گوئریکاچواریا نویسندگی فیلمنامه را برعهده داشته و بازیگران این اثر لوئیس توسار، الکساندرا ماسانگکای، جورجینا آموروس، دنیس گومز، لورا دومینگوئز، میگل رلان، ماریا بوتو، فران لارو، خوان کارلوس ولیدو، آرون پایپر، سانتی پرگو، میرلا بالیچ هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم اسم رمز امپراطور Code Name Emperor 2022 برای اولین بار در تاریخ هجدهم مارس 2022 توسط شبکه محبوب و پرطرفدار نتفلیکس نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های آکسنیکا گالگا داس اینداستریاس کالتورایس ، لی دل پلومو ، پلی تایم ، پرویکتو امپرادور ، رادیو تلویزیون اسپانیا ، واکا فیلمز و نتفلیکس استودیوز است . طبق اعلام عوامل ، این فیلم در شهر بوداپست در کشور مجارستان فیلمبرداری و تولید شده است .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *