کوپه شماره 6 Compartment Number 6

فیلم کوپه شماره 6 Compartment Number 6 2021 درباره همسفر شدن دو مسافر در کوپه شماره شش در قطاری که از شهر مسکو در کشور روسیه به بندر مورمانسک در قطب شمال میرود است و ...

معرفی فیلم کوپه شماره 6 Compartment Number 6

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور های فنلاند ، روسیه ، استونی ، آلمان و به زبان های انگلیسی ، روسی ، فنلاندی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را جوهو کووسمانن انجام داده و آندریس فلدمانیس، لیوبوف مولمنکو، لیویا اولمان نویسندگی فیلمنامه را برعهده داشته و بازیگران این اثر یوری بوریسوف، سیدی هاارلا، والری نیکولایف، یولیا آگ، دینارا دروکاروا، پولینا آگ، گالینا پترووا، تومی آلاتالو، ناتالیا دروزد، ماریا کلجوکینا، لو اژوف، میخائیل براشینسکی، دنیس پیانوف هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم کوپه شماره 6 Compartment Number 6 برای اولین بار در تاریخ بیست و نهم اکتبر 2021 نمایش داده شود .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های الوکاوایتیو آمو ، اکتانگ پاندا مدیا و آمریون است که طبق اعلام رسمی سازندگان ، در شهر سن پترزبورگ کشور روسیه فیلمبرداری و تولید شده . داستان بر اساس رمانی است که رزا لیکسوم با همین نام در سال 2011 نوشته . این ساخته موفق شده هفده بار جوایز مختلف از فستیوال های مهم بین المللی را کسب کند و بیست و یک بار دیگر هم کاندید دریافت جایزه ، از جشنواره های مهم دیگر شود .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *