جنایات آینده Crimes of the Future 2022

فیلم جنایات آینده Crimes of the Future 2022 درباره تغییرات بدن و جهش های جدید در بدن انسان در زمانی که با محیط های مصنوعی سازگار میشود و ...

معرفی فیلم جنایات آینده Crimes of the Future 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور های کانادا ، فرانسه ، یونان ، انگلستان و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه این عنوان را دیوید کراننبرگ انجام داده و بازیگران این اثر سوزوس سوتیریس، لیهی کورنوفسکی، اسکات اسپیدمن، ویگو مورتنسن، لئا سیدوکس، دان مک‌کلار، کریستن استوارت، نادیا لیتز، تانایا بیتی، والاسوگلو میکالیس، ولکت بونگو، تاسوس کاراهالیوس، افی کانتزا هستند .

 

این عنوان چه زمانی پخش شد ؟

فیلم جنایات آینده Crimes of the Future 2022 برای اولین بار در تاریخ بیست و پنجم می 2022 نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های آرگوناتس ، بل مدیا ، کانادین برادکستینگ کورپوریشن ، ایکام و هارولد گرینبرگ فاند است . این ساخته که در شهر آتن فیلمبرداری و تولید شده تا کنون یکبار موفق به کاندید شدن برای دریافت جوایز از فستیوال های بین المللی شده . این اثر قرار بود در سال 2003 و بازی نیکلاس کیج ساخته شود ، ولی به تاخیر خورد و کیج هم از لیست خط زده شد ، همچنین ناتالی پورتمن هم قرار بود هنرنمایی کند که به علت بیماری کووید 19 نتوانست در این کار حضور داشته باشد .

نظرات و نقدها 1

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • javad
    0

    واقعآ عالیه