Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves 2023

فیلم سیاه‌ چال‌ ها و اژدهایان افتخار در میان دزدان Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves 2023 درباره گروهی سارقان است که میخواهند یک اثر گمشده قدیمی و گرانبها را بدست بیاورند ولی همه چیز خوب پیش نمیرود و ...

معرفی فیلم سیاه‌ چال‌ ها و اژدهایان افتخار در میان دزدان Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves 2023

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2023 توسط کشورهای آمریکا و کانادا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه این عنوان را بصورت مشترک جان فرانسیس دیلی، جاناتان گلدشتاین انجام داده اند و مایکل گیلیو، کریس مک کی آنها را در نوشتن متن داستان همراهی و کمک کرده اند و بازیگران این اثر کریس پاین، میشل رودریگز، رژ-ژان پیج، جاستیس اسمیت، سوفیا لیلیس، هیو گرانت، کلویی کلمن، جیسون وانگ، دیزی هد، سوفیا النی، الکسیس رادنی، کنت کولارد هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم سیاه‌ چال‌ ها و اژدهایان افتخار در میان دزدان Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves 2023 برای اولین بار قرار است در تاریخ سی و یکم مارس 2023 در سینماهای جهان نمایش داده خواهد شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های پارامونت پیکچرز ، اینترتیمنت وان و ال اسپارک است که طبق اعلام رسمی سازندگان ، در شهر بلفاست کشور ایرلند شمالی فیلمبرداری و تولید شده . این ساخته از سال 2013 قرار بر ساخت بود ولی به دلیل درگیری های قضایی و دادگاهی که ایجاد شد کار تولید طول کشید و در نهایت در آپریل 2021 تصویربرداری در کشور ایسلند و سپس ایرلند انجام شد .

 

اطلاعات کامل این فیلم را از کجا دریافت کنیم ؟

شما عزیزان میتوانید با مراجعه به پست ( معرفی فیلم سیاه‌ چال‌ ها و اژدهایان افتخار در میان دزدان Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves 2023 ) در بخش هیوا مگ از آخرین خبر های این مجموعه مطلع شوید.

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *