پدر عروس Father of the Bride 2022

فیلم پدر عروس Father of the Bride 2022 درباره پدری است کوبایی - آمریکایی که از طریق منشور روابط چندگانه اجاره ازدواج به دخترش میدهد و ...

معرفی فیلم پدر عروس Father of the Bride 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان های انگلیسی ، اسپانیایی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را گری آلازراکی انجام داده و نویسندگی فیلمنامه هم برعهده مت لوپز بوده و بازیگران این اثر اندی گارسیا، گلوریا استفان، آدریا آرجونا، ایزابلا مرسد، دیگو بونتا، مارتا ولاسکو، روبن راباسا، آنا فابرگا، کلوئی فاینمن، انریکه مورسیانو، پدرو دامیان، ماکارنا آچاگا، لورا هرینگ هستند .

 

این عنوان چه زمانی پخش شد ؟

فیلم پدر عروس Father of the Bride 2022 برای اولین بار در در تاریخ شانزدهم ژوئن 2022 از طریق شبکه پرطرفدار و پرمخاطب HBO MAX نمایش داده شود .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های ال دی اینترتیمنت ، پلن بی و برادران وارنر است که در شهر میامی ایالت فلوریدا فیلمبرداری و تولیده شده است . داستان از روی کتابی به همین نام که توسط ادوارد استریتر که در سال 1949 میلادی نوشته شده ، اقتباس شده . این فیلم بازسازی از دو عنوان قبلی است که در سال های 1950 و 1991 ساخته شده بودند .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *