خطوط ناموزون خدا God’s Crooked Lines 2022

فیلم خطوط ناموزون خدا God's Crooked Lines 2022 درباره کارآگاهی خصوصی است به نام آلیس گولد که برای پیدا کردن دلیل مرگ شخصی که روی پرونده اش کار میکند ، وانمود میکند بیمار است و وارد یک بیمارستان روانی میشود و ...

معرفی فیلم خطوط ناموزون خدا God’s Crooked Lines 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور اسپانیا و به زبان اسپانیایی تولید و ساخته شده است . کارگردانی و نویسندگی متن فیلمنامه این عنوان را اوریول پائولو انجام داده و گیلام کلوا، لارا سندیم بصورت مشترک او را در نوشتن داستان همراهی و کمک کرده اند و بازیگران این اثر باربارا لنی، ادوارد فرناندز، لورتو ماولئون، خاویر بلتران، پابلو درکی، ساموئل سولر، فدریکو آگوادو، آدلفا کالوو، آنتونیو بویل، دافنیس بالدوز، دیوید سلواس، فرانسیسکو خاویر پاستور هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم خطوط ناموزون خدا God’s Crooked Lines 2022 برای اولین بار در تاریخ نهم دسامبر 2022 میلادی نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های آترسمدیا ساین ، فیلمایر و نوسترومو پیکچرز است که طبق اعلام رسمی سازندگان ، در شهر بارسلونا کشور اسپانیا فیلمبرداری و تولید شده . این عنوان موفق شده تا کنون نوزده بار کاندید دریافت جوایز از فستیوال های مهم و معتبر بین المللی شود . این ساخته همچنین با نام فیلم Los renglones torcidos de Dios 2022 هم شناخته میشود و معروف است .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *