دختر گمشده Gone Girl

فیلم دختر گمشده Gone Girl 2014 درباره مردی است به نام نیک دان که وقتی همسرش در پنجمین سالگرد ازدواجشان گم میشود ، به دنبال او میگردد اما تمام تمرکز رسانه ها روی زندگی آنهاست و ...

معرفی فیلم دختر گمشده Gone Girl

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2014 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را دیوید فینچر انجام داده و جیلیان فلین نویسندگی فیلمنامه را برعهده داشته و بازیگران این اثر بن افلک، روزاموند پایک، نیل پاتریک هریس، تایلر پری، کری کون، کیم دیکنز، پاتریک فوجیت، دیوید کلنون، لیزا بنز، میسی پایل، امیلی راتاکوفسکی، کیسی ویلسون، لولا کرک هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم دختر گمشده Gone Girl برای اولین بار در تاریخ سوم اکتبر 2014 نمایش داده شود .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های تونتی سنچری فاکس ، نیو رجنسی پروداکشنز ، تی اس جی اینترتیمنت است که طبق اعلام رسمی سازندگان ، در شهر گیپ گیراردئو در ایالت میزوری فیلمبرداری و تولید شده . داستان بر اساس رمانی است که جیلیان فلین با همین نام نوشته ، ساخته شده . این ساخته موفق شده شصت و چهار بار جوایز مختلف از فستیوال های مهم بین المللی را کسب کند و بصد و هشتاد و هشت بار دیگر هم کاندید دریافت جایزه ، از جشنواره های مهم دیگر شود . همچنین یک بار نامزد دریافت جایزه اسکار شده و رتبه 186 بهترین فیلم را در اختیار دارد .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *