Green Ghost and the Masters of the Stone 2021

فیلم روح سبز و استادان سنگ Green Ghost and the Masters of the Stone 2021 فردی به نام چارلی که در یکی از شهرهای تگزاس در نمایشگاه ماشین کار میکند ، میخواهد به عنوان ناشناس که لقب شبح سبز دارد از مردم اخاذی کند ، عده ای میخواهند زمردی گرانبها را سرقت کنند ، در این زمان چارلی متوجه قدرت های خاص خود میشود و میخواهد برای کمک به مردم از آن استفاده کند و ...

معرفی فیلم روح سبز و استادان سنگ Green Ghost and the Masters of the Stone 2021

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2021 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه این عنوان بصورت همزمان برعهده مایکل دی. اولموس بوده و چارلی کلارک، برایان داگلاس، رافائل آنتونیو رویز او را در نوشتن متن داستان کمک و همراهی کرده اند و بازیگران این اثر دنی ترخو، سوفیا پرناس، الپیدیا کاریلو، دیل دای، میشل لی، پپه سرنا، پاتریشیا وون، کونو بکر، مارکو زارور، سال لوپز، جسی گارسیا، رنی ویکتور، تینا رودریگز هستند .

 

این عنوان چه زمانی پخش شد ؟

فیلم روح سبز و استادان سنگ Green Ghost and the Masters of the Stone 2021 برای اولین بار در تاریخ پنجم ژوئن 2021 نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های مات پروداکشنز و زارور اینترتیمنت است که در شهر برونزویل ایالت تگزاس فیلمبرداری و تولید شده .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *