پایان هالووین Halloween Ends 2022

فیلم پایان هالووین Halloween Ends 2022 درباره رویارویی دوباره لوری استرود و مایکل مایرز است ، لوری که قاتل ترسناک را فراموش کرده حالا با خبرساز شدن قتل یک پرستار بچه ، باید دوباره با او روبرو شود و ...

معرفی فیلم پایان هالووین Halloween Ends 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور های آمریکا و انگلستان و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه بصورت همزمان برعهده دیوید گوردون گرین بوده و بصورت مشترک جان کارپنتر، دبرا هیل، پل براد لوگان، کریس برنیر، دنی مک براید او را در نوشتن متن داستان همراهی و کمک کرده و بازیگران این اثر جیمی لی کرتیس، اندی ماتیچاک، جیمز جود کورتنی، روهان کمپبل، ویل پاتون، جسی سی بوید، مایکل باربیری، دستینی مون، جوی هریس، مارتین، جوآن بارون، ریک موس هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم پایان هالووین Halloween Ends 2022 برای اولین بار در تاریخ چهاردهم اکتبر 2022 در سینماها نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های بلام هاوس پروداکشنز ، میرامکس و روق هاوس پیکچرز است . طبق اعلام عوامل ، این فیلم در شهر ساوانا در ایالت جورجیا فیلمبرداری و تولید شده است که دنباله بر تولید های سال های قبلی ، سیزدهمین قسمت از مجموعه فیلم های هالووین و آخرین قسمت از سه گانه ای است که از سال 2018 آغاز شده بود .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *