حوا Hawa 2022

فیلم حوا Hawa 2022 درباره دختری است به نام حوا که با مادربزرگش زندگی میکند ، مادربزرگ او به زودی میمیرد و او میترسد حضانتش را به خدمات اجتماعی بدهند ، او متوجه میشود همسر رئیس جمهور آمریکا ، میشل اوباما به پاریس خواهد آمد و چون بشدت به او علاقه دارد ، میخواهد او سرپرستی اش را برعهده بگیرد و ...س

معرفی فیلم حوا Hawa 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور های سنگال و فرانسه و به زبان های انگلیسی ، فرانسوی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را میمونا دوکور انجام داده و زنگرو، آلن میشل بلان بصورت مشترک نویسندگی متن فیلمنامه را عهده دار بودند و بازیگران این اثر سانیا هالیفا، اومو سانگاره، یسوولت، توماس پسکت، تیتون ژربیر، ژروم پولی، مستر وی، لولا زیدی رنیر، حکیم فارس، مریم سرباح، جاناتان آموله، لوسی مولانگی لیکوته هستند .

 

این عنوان چه زمانی پخش شد ؟

فیلم حوا Hawa 2022 برای اولین بار در تاریخ نهم دسامبر سال 2022 میلادی از طریق شبکه محبوب و پرطرفدار Amazon Prime Video نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های بین او بین پروداکشنز و آمازون پرایم استودیوز است و طبق اعلام عوامل سازنده ، در شهر پاریس تولید و فیلمبرداری شده . این ساخته موفق شده یکبار کاندید دریافت جایزه از جشنواره های معتبر و مهم جهانی شود .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *