هوکس پوکس 2 Hocus Pocus 2 2022

فیلم هوکس پوکس 2 Hocus Pocus 2 2022 درباره دو دختری است که با شروع کردن شمع ای با شعله های سیاه بطور اتفاقی سه خواهر قزن هفدمی و ترسناک را بیدار میکنند ، حالا باید جلوی آنها را بگیرند و ...

معرفی فیلم هوکس پوکس 2 Hocus Pocus 2 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را آن فلچر انجام داده جن دی آنجلو، دیوید کرشنر، بلیک هریس هم بصورت مشترک نویسندگی فیلمنامه را برعهده داشته اند و بازیگران این اثر بت میدلر، سارا جسیکا پارکر، کتی نجیمی، ویتنی پیک، بلیسا اسکوبدو، لیلیا باکینگهام، فروی گوتیرز، سام ریچاردسون، داگ جونز، تونی هیل، تیلور هندرسون، نینا کیچن هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم هوکس پوکس 2 Hocus Pocus 2 2022 برای اولین بار در تاریخ سی ام سپتامبر 2022 توسط شبکه محبوب و پرمخاطب دیزنی پلاس نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های والت دیزنی پیکچرز و دیوید کریچنر پروداکشنز است . طبق اعلام عوامل ، این فیلم در شهر نیوپورت رود آیلند فیلمبرداری و تولید شده است .

 

در تاریخ ششم آبان 1401 نسخه دوبله فارسی این ساخته زیبا جهت دانلود از رسانه هیوامووی با لینک مستقیم و رایگان ، قرار گرفت .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *