بازرس کلوزو Inspector Clouseau

فیلم بازرس کلوزو Inspector Clouseau 1968 درباره کارآگاهی است به نام ژاک کلوزو که وقتی مجموعه سرقت هایی در بریتانیا و کشور اسکاتلند رخ میدهد ، برای پیدا کردن عوامل وارد عمل میشود و ...

معرفی فیلم فیلم بازرس کلوزو Inspector Clouseau

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 1968 توسط کشور های آمریکا ، انگلستان و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را رابرت استیونسون، باد یورکین انجام داده و تام والدمن، فرانک والدمن، دان داگرادی بصورت مشترک وظیفه نویسندگی متن فیلمنامه را عهده دار بوده اند و بازیگران این اثر آلن آرکین، فرانک فینلی، دلیا بوکاردو، بری فاستر، پاتریک کارگیل، بریل رید، کلایو فرانسیس، ریچارد پیرسون، مایکل ریپر، سوزان انگل، والاس ایتون، توته لمکو، کاتیا وایت هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم فیلم بازرس کلوزو Inspector Clouseau برای اولین بار در تاریخ نوزدهم جولای 1968 میلادی نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های میریچ فیلمز و والت دیزنی پروداکشنز است که طبق اعلام رسمی سازندگان ، در شهر لندن فیلمبرداری و تولید شده و توانسته دوبار برنده جایزه از فستیوال های مهم بین المللی شود و سه بار بار دیگر هم کاندید دریافت جوایز دیگر از جشنواره های جهانی بشود . این عنوان با بودجه 160 میلیون دلاری خود توانست بیش از 439 میلیون دلار فروش داشته باشد .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *