پادشاهی 2: دوردست Kingdom 2: Far and Away 2022

فیلم پادشاهی 2: دوردست Kingdom 2: Far and Away 2022 درباره مردی جوان است که دوست دارد فرماندهی سپاه را برعهده بگیرد و ...

معرفی فیلم پادشاهی 2: دوردست Kingdom 2: Far and Away 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور ژاپن و به زبان ژاپنی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را شینسوکه ساتو انجام داده و نویسندگی متن فیلمنامه هم بصورت مشترک توسط تسوتومو کورویوا، یاسوهیسا هارا انجام شده . بازیگران این اثر کنتو یامازاکی، ریو یوشیزاوا، کانا هاشیموتو، نانا سینو، شینوسوکه میتسوشیما، آمنه اوکایاما، تاکاهیرو میورا، تاکایوکی هاماتسو، توگی ماکابه، چیهیرو یاماموتو، اتسوشی تویوکاوا هستند .

 

این عنوان چه زمانی پخش شد ؟

فیلم پادشاهی 2: دوردست Kingdom 2: Far and Away 2022 برای اولین بار در تاریخ پانزدهم جولای سال 2022 میلادی نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی سونی پیکچرز اینترنشنال پروداکشنز است که توانسته در گیشه سینماها مبلغی در حدود سی و پنج میلیون دلار فروش داشته باشد . داستان براساس مجموعه مانگاهایی که توسط یاسوهیسا هارا ساخته شده ، نوشته شده . این عنوان همچنین با نام فیلم Kingdom II: Harukanaru Daichi e 2022 هم شناخته میشود و معروف است .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *