نامه‌هایی از ایوو جیما Letters from Iwo Jima

فیلم نامه‌هایی از ایوو جیما Letters from Iwo Jima 2006 درباره نبرد معروف ارتش آمریکا و امپراتوری ژاپن در بین جنگ جهانی دوم است که با نام نبرد ایوجیما معروف است ، این جنگ را از دید سربازان ژاپنی نمایش میدهد ...

معرفی فیلم نامه‌هایی از ایوو جیما Letters from Iwo Jima

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2006 توسط کشور آمریکا و به زبان های ژاپنی و انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را کلینت ایستوود انجام داده که همزمان تهیه کننده اثر هم بوده است و نویسندگی فیلمنامه هم توسط آیریس یاماشیتا، پل هاگیس انجام شده که داستان از روی کتابی به همین نام که تادامیچی کوریبایاشی، تسویوکو یوشیدو نوشته اند ، اقتباس شده و بازیگران این اثر کن واتانابه، کازوناری نینومیا، تسویوشی ایهارا، ریو کاسه، شیدو ناکامورا، هیروشی واتانابه، تاکومی باندو، یوکی ماتسوزاکی، تاکاشی یاماگوچی، ایجیرو اوزاکی، نائه هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم نامه‌هایی از ایوو جیما Letters from Iwo Jima برای اولین بار در تاریخ نهم دسامبر 2006 نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های دریم ورکز پیکچرز ، برادران وارنر و مالپاسو پروداکشنز است که توانسته بیست و چهار بار جایزه های مختلف از فستیوال های مهم بین المللی کسب کند و سی و نه بار دیگر هم کاندید دریافت جوایز دیگر شده و یکبار هم اسکار را دریافت کرده .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *